باشگاه های اسب سواری

باشگاه سوارکاری پارت ( پونی کلاب)

 مجموعه پرورش اسب و پونی کلاب پارت واقع شده در شهرستان قرچک از نواحی جنوب شرقی استان تهران با هدف تولید ، پرورش و نگهداری اسب های اصیل ایرانی و ورزشی احداث شده است. این مجموعه دارای اسب هایی با نژاد    ترکمن ، فریزین ، و اسب های اصیل ایرانی معروف به اسبچه خزر […]

باشگاه سوارکاری جم

این باشگاه با همت استاد مهدي جمشيد خاني و جناب سرهنگ نشاطی در سال ١٣٧٢ در مساحتی بالغ بر پنج هکتار تاسيس شده است. وجود طبيعت بكر و زمين مناسب براي آماده سازي اسبها در حوالي باشگاه جم ، محيط خصوصي و آرام جهت گشت داخل باشگاه از ویژگی های مثبت این باشگاه می باشد

باشگاه سوارکاری شهدا (قصر فیروزه)

 باشگاه سوارکاری شهدا یکی از باشگاه های استان تهران ، با قدمت حدود ۷۵ سال مشغول به فعالیت است. این باشگاه با مساحت ۷۰ هکتاری اش یکی از بزرگترین مجموعه های سوارکاری تهران و مرکز اصلی چوگان می باشد. همچنین دانشگاه سوارکاری نیز در این مکان واقع شده است.

باشگاه سوارکاری آریاسب

این باشگاه که در مجموعه پارک چیتگر قرار دارد یکی از بزرگترین باشگاه های سوارکاری در محدوده غرب تهران محسوب می گردد.این مجموعه با مدیریت آقای هادی ساعی قهرمان تکواندوی جهان ، حدود ده سال است که در زمینه های سوارکاری و تیراندازی با کمان شروع به فعالیت کرده است.

باشگاه سوارکاری الغدیر تهران

باشگاه سوارکاری الغدیر به دلیل داشتن مسیر بدون ترافیک و همچنین دسترسی آسان افراد علاقه مند به سوارکاری ،  از محبوب ترین باشگاه های شمال شرق تهران محسوب می گردد. این باشگاه در سال 1385 با همت شهید سرهنگ جانباز سید حسن جوزی آغاز به کار کرده است.

باشگاه سوارکاری آزمون

باشگاه سوارکاری آزمون یکی از باشگاه های غرب تهران است که در نزدیکی استادیوم آزادی قرار دارد. این باشگاه  با مدیریت خانم ملیکا غروی در حال فعالیت می باشد. امکانات آزمون ، آن را به یکی از باشگاه های محبوب تهران تبدیل کرده است.